MAU!

maumaun blogi
ARKISTO
Kissamau.com
kissamau (a) kissamau.com

Home » Archives » June 2007 » FRANCINE - SET ME FREE

06/27/2007: "FRANCINE - SET ME FREE"


Helvetin nikkivarkaat.

Mä olen tästä rutissut ennenkin, mutta googlettelin tuossa hakusanalla kissamau ja mitäpä löysin. Joku juntti kirjoittaa jollain kestovaippa- ja vauvafoorumeilla mun nikillä.

Koska mä en todellakaan ole ihminen, jolla olisi muuta sanomista kuin "OKSENNUS" jollain kestovaippa- ja vauvafoorumeilla ja koska vakoilin tätä helsinkiläispässiä ja huomasin sen kirjoittaneen kaikki viestinsä 2006, kolme vuotta sen jälkeen kun mä olen alkanut kissamauna kulkea.

Kyllä mua nyppii nyt ihan oikeasti.

Pilaa mun maineen.

Replies: 7 Comments

on Friday, August 3rd, kissamau said

Tervehdys!
Olen ollut minäkin kissamau tuolla hotmailissa varsin pitkään. Väittäisin, että paljon ennen kuin sinä olet alkanut blogiasi pitää. Siitä sähköpostistani olen ottanut nikkini.
Mutta jos sinua noin paljon nyppii tämä asia, niin voin toki vaihtaa nimeni noilla sinua oksettavilla vaippafoorumeilla.
yst terv. helsinkiläspässi

on Friday, August 3rd, kissamau said

vai niin.. ei tämä nyt liity kyllä mun domainin ostoaikatauluun, vaan niihin useaan vuoteen ennen sitä, joina olen liikkunut netskussa kissamauna.. törmäämättä yhteenkään paikkaan, missä toi olis ollut varattu nikki..

johtuu varmaan vastenmielisyydestäni kaikkeen vauva-aiheiseen..

hämmästyttävää kyllä, mulla on myös ollut hottiksessa kissamau-osoite, mutta ehkäpä se sit on ollut .msn.. ei voi muistaa, se tili on ollut käyttämättä niin kovin kauan..

on Friday, August 3rd, helsinkiläispässi said

No niin, ainakin pari foorumia on jo vaihdettu...
Minä kuukkeloin sinut esille vasta tänään. Lähinnä huvitti, kunnes tähän vuodatukseesi törmäsin.
Varo hyvä tyttö vaan, ettei joku muukin juntti sinun nikkiäsi "varasta". Kun muidenkin kissat saattavat sanoa: "mau"
Tai muidenkin etunimien alut saattavat olla Ki... ja Ma...

on Friday, August 3rd, kissamau said

no.. voi itku..

aivan kuin mä olisin pakottanut sut vaihtamaan nikkiä.. en ole, olisit jättänyt koko tilityksen ihan omaan arvoonsa ja ollut kuin et olis huomannutkaan.. mä en ole sua henkilökohtaisesti lähestynyt aiheen tiimoilta..

eikä mua tarvii välttis tytötellä, kolmekymppiset on kohta kulman takana..

on Friday, August 3rd, helsinkiläispässi said

No, kaikesta huolimatta ihan mukavaa jatkoa sinulle.
Maukaistaan eikä raapaista jos ja jos törmätään toiste. ;)
Hienoja kuvia olet ottanut.

on Monday, August 13th, Natural said

Ootko photarilla tehnyt vähän itelles paksummat huulet? :O

on Monday, August 13th, kissamau said

en..